Biuro organizacji pielgrzymek

Wrocław 3 dni

3-dniowa po Wrocławiu, jednego z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce

Koszt: 540 zł/os.
Termin3 dni
Wyżywienieśniadania i obiadokolacje
Zakwaterowanietrzy noclegi w hotelu***

Opis

WROCŁAW – 3 DNI

 

1 dzień:

Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Wrocławia. Przejazd do ZOO i wizyta w Afrykarium. Afrykarium to unikatowy na skalę światową kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. W 19 akwariach i basenach o pojemności niemal 15 000 000 l wody prezentowane są zwierzęta zamieszkujące plaże i rafę koralową Morza Czerwonego, rzekę Nil, krainę Wielkich Rowów Afrykańskich, głębię Kanału Mozambickiego, plaże Wybrzeża Szkieletów (Namibia) i Dżunglę dorzecza Kongo. Kolejno, wizyta w Parku Szczytnickim i Ogrodzie Japońskim. Ogród Japoński stał się wrocławską namiastką kultury Kraju Kwitnącej Wiśni. Ogród powstał w latach 1902-1912 na Wystawę Światową organizowaną rok później. Centrum Poznawcze w Hali Stulecia - ta niezwykła edukacyjna przestrzeń przedstawia zwiedzającym historię Hali Stulecia, genezę jej powstania i przemian na przestrzeni lat, wprowadzając jednocześnie w świat architektonicznych projektów jutra. Przejazd do restauracji na obiadokolację. Przejazd do hotelu i nocleg.

2 dzień:

Śniadanie Przejazd do centrum Wrocławia. Zwiedzanie starówki: Przejście na Ostrów Tumski z gotycka katedrą św. Jana Chrzciciela i Ostrowa Piaskowego, Stare Jatki i przejście do rynku, Rynek i Plac Solny. Następnie Ogród botaniczny. Przejazd do restauracji na obiadokolacje. Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum Wrocławia i dalsze zwiedzanie starówki. Barokowe ogrody Ossolineum i uniwersytet. Następnie Panorama Racławicka. Panorama Racławicka we Wrocławiu to jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie podziwiać można relikt dziewiętnastowiecznej kultury masowej. Wielkie malowidło (15x114m), dzięki zespoleniu szczególnych zabiegów malarskich (specjalna perspektywa) i technicznych (oświetlenie, sztuczny teren, zaciemnione, kręte podejście), "przenosi" widza w inną rzeczywistość i inny czas. Panorama Racławicka to pierwsze i jedyne zachowane do dziś polskie dzieło tego rodzaju. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w późnych godzinach wieczornych.


Cena:

540 zł (przy min. 49 osobach pełnopłatnych)

Cena zawiera: 

  • Przejazd autokarem klasy LUX (WC, Klimatyzacja, DVD),
  • 2 noclegi w hotelu *** - pokoje 2-osobowe z łazienkami, 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
  • Opiekę pilota,
  • Przewodnika lokalnego,
  • Ubezpieczenie NNW,
  • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (Panorama Racławicka, ZOO z Afrykarium, Park Japoński, Katedra, Uniwersytet, Ogród Botaniczny, Hala Stulecia)
+48 669 211 770 /24h/ kontakt@pielgrzymkowo.pl