Biuro organizacji pielgrzymek

Włochy 9 dni - 10-17.11.2022

Koszt: 1200 złotych + 240€
Termin10-17.11.2022
WyżywienieWyżywienie według programu
Zakwaterowanie5 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym

Opis

Dzień 1

Wyjazd godz. 16.00 przejazd tranzytowy do Włoch.

Dzień 2

W godzinach porannych przyjazd do Chioggi. Rejs statkiem do Wenecji. Zwiedzanie Wenecji- Plac Św. Marka, Bazylika Św. Marka ( zewnątrz), wieża zegarowa, dzwonnica,Pałac Dodżów, Ponte Rialto Bazylika Santa Maria della Salute. ( w trakcie pobytu Msza Święta) Czas wolny , następnie powrót statkiem i spacer po Chioggi nazywanej małą Wenecją. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Loreto. Zwiedzanie Bazyliki Domku Św. Rodziny oraz cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd w kierunku wzgórza Cassino. Zwiedzanie cmentarza żołnierzy polskich (Msza Święta) oraz opactwa Św. Benedykta). Przejazd w okolice Neapolu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Pompei. Nawiedzenie Bazyliki Różańcowej (Msza Święta) a następnie zwiedzanie terenów archeologicznych powstałych po wybuchu wulkanu Wezuwiusz. Przejazd do Neapolu. Nawiedzenie kościoła w którym jest pochowany Ojciec Dolindo . Nastepnie zwiedzanie katedry w Neapolu z Grobem Św. Januarego. Objazd centrum miasta- Teatro San Carlo-Piazza Plebiscito-Port-Margelina. Przejazd w kierunku Rzymu, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, przejazd na Watykan, (Msza Święta) następnie zwiedzanie całej Bazyliki Św. Piotra wraz z placem. Następnie czas wolny na zakup pamiątek. Zwiedzanie Wiecznego Miasta i zwiedzanie. W programie: Bazyliki Papieskie- Lateran, Santa Maria Maggiore, Święty Paweł za Murami. Następnie zwiedzanie Bazyliki Św. Krzyża w Jerozolimie (relikwie Chrystusa). Sanktuarium 3 fontann z miejscem męczeńskiej śmierci Św. Pawła. Spacer podczas którego zobaczymy z zewnątrz Koloseum, Forum Romanum, Fontannę di Trevi i Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Roccaporeny. Zwiedzanie miejsc związanych z życiem Św. Rity. Następnie przejazd do Casci nawiedzenie Sanktuarium Św. Rity ( Msza Święta) Czas wolny na prywatne modlitwy. Przejazd w okolice Asyżu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Asyżu. Bazylika Matki Bożej Anielskiej (Msza Święta), Bazylika Św. Klary, centrum historyczne, Bazylika Św. Franciszka. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 8

Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych i zakończenie pielgrzymki.

Cena: 1200,00 złotych + 240€

Cena zawiera:

 • Przejazd autokarem (WC, Klimatyzacja, DVD, Caffe- Bar),
 • 5 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
 • Wyżywienie według programu
 • Opiekę pilota- przewodnika,
 • Kawę i herbatę podczas przejazdów,
 • Ubezpieczenie KL/NW
 • Opiekuna duchownego oraz Msze Święte
 • Koszty realizacji programu turystycznego: Bilety wstępu, Rejsy, Opłatywjazdowe do miast, taksy klimatyczne, użyczenie zestawów TOUR-GUIDE:

Cena nie zawiera:

 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+ 350 PLN/os),
 • Napoi do kolacji,
 • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.
+48 518 767 108 /24h/ kontakt@pielgrzymkowo.pl