Biuro organizacji pielgrzymek

Włochy 20-28.09

Koszt: 1000zł +180€
Termin20-28.09

Opis

PIELGRZYMKA -WLOCHY 9 dni

Wyjazd z Krosno-Jasło-Gorlice-Grybów-Nowy Sącz- Limanowa- Mszana Dolna- Rabka-Skawa
Termin: 20.09-28.09.2022

Program wyjazdu:

Dzień 1
Wyjazd z Nowego Sącza godz. 17.00 (z innych miejscowości według rozkładu jazdy) przejazd tranzytowy do Włoch.
Dzień 2
Przerwa na toaletę poranną na terenie Włoch i przejazd do Republiki San Marino. Zwiedzanie miasta i Msza Św. w Bazylice Św. Marino. Przejazd nad Adriatyk, zakwaterowanie w hotelu i czas wolny na spacer nad morzem. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Loreto. Zwiedzanie Bazyliki Domku Św. Rodziny oraz cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd  w kierunku Manopello. Nawiedzenie Sanktuarium Św. Oblicza w którym znajduje się chusta Św. Weroniki. Przejazd do Lanciano i nawiedzenie Sanktuarium Cudu Eucharystycznego z VIII wieku (Msza Święta). Przejazd do  miejscowości  Serracapriola  i nawiedzenie grobu Brata Mateusza wybitnego kaznodziei i egzorcysty z przełomu XVI i XVII wieku. Przejazd do San Giovanni Rotondo zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja  i nocleg.
Dzień 4
Śniadanie pobyt w mieście Św. Ojca Pio. Zwiedzanie antycznego kościółka muzeum Ojca Pio, Kościół Matki Bożej Łaskawej (Msza Święta), Bazylika, grób Św. Ojca Pio. Czas wolny, możliwość zakupu dewocjonalii i pamiątek.  Przejazd na wzgórze Monte San Angelo. Nawiedzenie wykutego w skale Sanktuarium Św. Michała Archanioła. Czas wolny.  Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Pietrelciny rodzinnego miasta Św. Ojca Pio. Zwiedzanie miejsc  związanych z życiem Swiętego. Przejazd do Neapolu. Nawiedzenie kościoła w którym jest pochowany Ojciec Dolindo . (Msza Święta) Nastepnie zwiedzanie katedry w Neapolu z Grobem Św. Januarego. Objazd centrum miasta- Teatro San Carlo-Piazza Plebiscito-Port-Margelina. Przejazd w kierunku Rzymu, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6
Śniadanie, przejazd na Watykan, (Msza Święta) następnie zwiedzanie całej Bazyliki Św. Piotra wraz z placem. Następnie czas wolny na zakup pamiątek. Zwiedzanie  Wiecznego Miasta i zwiedzanie. W programie : Bazyliki Papieskie- Lateran, Santa Maria Maggiore, Święty Paweł za Murami. Następnie zwiedzanie Bazyliki Św. Krzyża w Jerozolimie (relikwie Chrystusa).  Sanktuarium  3 fontann z miejscem męczeńskiej śmierci  Św. Pawła. Spacer podczas którego zobaczymy  z zewnątrz Koloseum,  Forum Romanum, Fontannę di Trevi i Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7
Pakowanie bagaży, śniadanie, wyjazd z Rzymu i przejazd do  Collevalenza. Zwiedzanie (włoskiego Lourdes) Sanktuarium Miłości Miłosiernej (Msza Święta z obrzędem świętej wody)  Czas wolny na kąpiel oraz nabranie cudownej wody. Przejazd do Casci. Zwiedzanie Sanktuarium i grobu Św. Rity. Przejazd  w okolice Asyżu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień  8
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Asyżu. Bazylika Matki Bożej Anielskiej (Msza Święta), Bazylika Św. Klary, centrum historyczne, Bazylika Św. Franciszka. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną.
Dzień 9

Przyjazd do Nowego Sącza  w godzinach przedpołudniowych i zakończenie pielgrzymki.


Cena:

 • 1000zł +180€

Cena zawiera:

 • Przejazd autokarem (WC, Klimatyzacja, DVD, Caffe- Bar),
 • 6 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
 • Wyżywienie według programu
 • Opiekę pilota- przewodnika,
 • Kawę i herbatę podczas przejazdów,
 • Ubezpieczenie KL/NW
 • Opiekuna duchownego oraz Msze Święte

Cena nie zawiera:

 • Kosztów realizacji programu turystycznego: Biletów wstępu, Rejsów, Opłat wjazdowych do miast, taks klimatycznych, użyczenia zestawów TOUR-GUIDE:  60 EUR/os – obligatoryjnie płatne u pilota w autokarze.
 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+ 510zł/os),
 • Napoi do kolacji,
 • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.
+48 539 628 088 /24h/ kontakt@pielgrzymkowo.pl