Biuro organizacji pielgrzymek

Praga 3 dni

Praga to zdecydowanie jedno z najciekawszych miast w Europie, nasza propozycja to 3 dni aktywnego zwiedzania oraz wiele innych atrakcji.

Koszt: 600 zł/os.
Termin3 dni
Wyżywienieśniadania i obiadokolacje
Zakwaterowanienocleg w hotelu

Opis

PRAGA – 3 DNI

 

1 dzień:

Wyjazd z ……. o godz. 02:00.

Przejazd na terytorium Czech i do Pragi. Przyjazd do stolicy Czeskiej Republiki – Pragi i zwiedzanie z przewodnikiem: Klasztor norbertanów na Strahowie (z zewnątrz)-  zaliczanego do najstarszych istniejących klasztorów premonstratensów na świecie, następnie Loreta - kompleks pięknych, barokowych budynków sakralnych umiejscowiony w praskiej dzielnicy Hradczany (z zewnątrz). Kolejno wizyta na Zamku Praskim na Hradczanach. Zwiedzanie: Katedra św. Wita, Bazylika św. Jerzego, Złota Uliczka, Sala Władysławowska. Następnie Ogrody Wallensteina i Mała Strana z kościołem Św. Mikołaja (z zewnątrz). Czas wolny. Przejazd do hotelu.

Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień:

Śniadanie i dalsze zwiedzanie stolicy Czech: Dworzec Kolejowy, Plac Wacława- największy praski plac i główna arteria stolicy Czech, Brama Prochowa, Rynek Staromiejski ze słynnym zegarem Orloj oraz kościołem Marii Panny przed Tynem. Dzielnica Żydowska – Josefov. Następnie spacer słynnym Mostem Karola. Most Karola to najbardziej rozpoznawalny znak Pragi. Nie można go ominąć będąc w Pradze. Zachwyca nie tylko sam most ale również roztaczające się z niego widoki. Poczujecie się jak w bajce patrząc na czerwone dachy kamieniczek, wieżyczki bram, kościołów i wzgórze z Zamkiem Praskim. Czas wolny.

Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień:

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na Wyszehrad i spacer po zamku wyszehradzkim: kościoł Piotra i Pawła oraz cmentarz zasłużonych. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w późnych godzinach wieczornych.


Cena:

600 zł /przy min.49 osobach pełnopłatnych/

Cena zawiera: 

  • Przejazd autokarem klasy LUX (WC, Klimatyzacja, DVD),
  • nocleg w hotelu w pokojach 2-,3-,4- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
  • śniadanie,
  • obiadokolację,
  • opiekę pilota - przewodnika na całej trasie, ubezpieczenie KL/NNW

Cena nie zawiera:

  • Dopłaty za pokój 1-osobowy, napoi do obiadokolacji,
  • świadczeń nie wymienionych w ofercie.
+48 794 517 060 /24h/ kontakt@pielgrzymkowo.pl