Biuro organizacji pielgrzymek

Polska 3 dni Bieszczady

Koszt: 800zł
Termin3 dni

Opis

DZIEŃ 1

Wyjazd godz.07,00. Przejazd do Krasiczyna. Zwiedzanie zamku wybudowanego na przełomie XVI i XVII w. przez Stanisława Krasickiego i jego syna Marcina. Zespół zamkowo-parkowy w Krasiczynie uznawany jest za jeden z najpiękniejszych skarbów architektury renesansowo-manierystycznej w Europie. Na szczególną uwagę zasługują cztery okrągłe baszty – Boska, Papieska, Królewska i Szlachecka. Ich nazwy symbolizują aprobowaną przez fundatorów hierarchię świata obejmującą doczesność i wieczność. Następnie przejazd do Przemyśla, który był miastem królewskim I Rzeczypospolitej, zaś jego położenie na siedmiu wzgórzach kończących się tu Karpat sprawia, że nazywany jest polskim Rzymem. Spacer po mieście podczas, którego zaplanowane jest nawiedzenie Archikatedry Przemyskiej (Msza Święta). Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Wizyta w Kalwarii Pacławskiej. Nawiedzenie Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej (Msza Święta). Usytuowanie kalwarii na wzgórzach ma duże podobieństwo do krajobrazu Jerozolimy. Następnie rejs po Jeziorze Solińskim, największym sztucznym akwenie w Polsce, podczas którego można podziwiać piękno bieszczadzkiej przyrody oraz potężną konstrukcję tamy. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasy i muzyką.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Nawiedzenie klasztoru nazaretanek w Komańczy(Msza Święta), który był miejscem internowania kardynała Stefana Wyszyńskiego. Tutaj 16 maja 1956 prymas Polski napisał tekst Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego. Przejazd do wsi Strachocina. Nawiedzenie Sanktuarium św. Andrzeja Boboli. Przejazd do Haczowa. Nawiedzenie kościoła Wniebowzięcia NMP i św. Michała Archanioła, który wraz z innymi drewnianymi kościołami południowej Małopolski i Podkarpacia wpisany jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO Przejazd do Łańcuta zwiedzanie imponującego zamku Lubomirskich i Potockich w Łańcucie, który jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz malowniczego parku w stylu angielskim, który otacza zespół pałacowy. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych. Zakończenie pielgrzymki.


Cena:

  • 800,00 przy grupie 50-58 płatnych plus opiekun duchowy

Cena zawiera:

  • Przejazd klimatyzowanym autokarem;, 2 noclegi w hotelu lub pensjonacie, zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami;, Wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, +ognisko Opiekę pilota na całej trasie;, Opiekę duchową kapłana;, Ubezpieczenie NNW do 10000 zł; Podatki, opłaty klimatyczne, Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz inne opłaty związane z realizacją programu: 

Cena nie zawiera:

  • Napojów do obiadokolacji;
  • Dopłaty do pokoju jednoosobowego: 150 zł;
+48 518 767 108 /24h/ kontakt@pielgrzymkowo.pl