Biuro organizacji pielgrzymek

Pielgrzymka z parafii Skawa - Medjugorije 30.08-06.09.2022

Koszt: 820 zł + 160 €
Termin30.08-06.09.2022

Opis

Pielgrzymka z Parafii Skawa: CHORWACJA- BOŚNIA I HERCEGOWINA
/ Mostar- Blagaj- Medjugorie-Vepric-Sarajewo-Wodospady Kocusa/

TERMIN: 06.09-13.09.2022

PROGRAM RAMOWY:

Dzień 1

Wyjazd ze Skawy o godzinie 17:00. Nocny przejazd przez terytorium Słowacji, Węgier, Chorwacji do Medjugorie.

Dzień 2

Przyjazd do Medjugorie w godzinach porannych, śniadanie. Góra Objawień, „niebieskie krzyże”. Msza Święta. Zakwaterowanie w hotelu w godzinach popołudniowych i czas na prywatną modlitwę w Sanktuarium. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, przejazd do Mostaru. Msza Święta. Zwiedzanie miasta – słynny most Architekta Sinnana, dzielnica turecka. Przejazd do Blagaja. Zwiedzania słynnego tureckiego Domu Derwiszów oraz przepięknego wywierzyska rzeki Buna. Przejazd i zwiedzanie Wodospadów Kocusa. Następnie powrót do hotelu. Czas wolny w Medjugorie. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, Msza Święta i Świadectwo w Cenaccolo, następnie wejście na górę Krizovac (droga krzyżowa) całodzienny pobyt w Medjugorie. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, przejazd do Vepric i nawiedzanie Sanktuarium zwanego „Chorwackim Lourdes”. Msza Święta. Następnie pobyt wypoczynkowy nad morzem adriatyckim. Powrót do Medjugorie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, całodzienny pobyt w Medjugorie, w ciągu dnia Msza Święta, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7

Śniadanie, wykwaterowanie.Msza Święta. Przejazd w kierunku Sarajewa. Po drodze przerwa w Jablanicy w dolinie rzeki Neretwy, możliwość degustacji (we własnym zakresie) słynnej jagnięciny zachwalanej nawet przez Makłowicza. Przejazd do Sarajewa – zwiedzanie Sarajewa, w programie: Katedra Najświętszego Serca Jezusowego, Biblioteka Vecnica, Meczet Gazi Hursey Bey, Bazar, Most Gawriło Principa. Czas wolny na zakup pamiątek. Wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 8

Powrót do Skawy w godzinach południowych.

CENA: 820 zł + 160 €

ŚWIADCZENIA W CENIE:

Przejazd autokarem (WC, Klimatyzacja, DVD, Caffe- Bar), 5 noclegi w hotelach w pokojach 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, Wyżywienie wg. programu: 6x śniadanie, 5x obiadokolacja, Opiekę pilota- przewodnika, Przewodników lokalnych, Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, Opłaty wjazdowe do miast, Opłaty parkingowe oraz drogowe, Ubezpieczenie KL,NNW

CENA NIE ZAWIERA:

Dopłaty do pokoju 1-osobowego (50 euro), Napoi do obiadokolacji, Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

INFORMACJE AGATA RAPACZ TEL: 539 628 088

+48 539 628 088 /24h/ kontakt@pielgrzymkowo.pl