Biuro organizacji pielgrzymek

PIELGRZYMKA Włochy – 6 dni (NIEDZIELA PALMOWA W RZYMIE) 29.03- 03.04.2023

Koszt: 1500 PLN + 120 €
Termin29.03 - 03.04.2023
Wyżywieniewg. programu
ZakwaterowanieHotel **/***

Opis

Program wyjazdu

Dzień 1 
Wyjazd z  Nowego Sącza godz. 04,00 ( z pozostałych miast według rozkładu jazdy) Przejazd tranzytowy do Włoch. W godzinach wieczornych zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 2
Sniadanie, wykwaterowanie.  Przejazd do Padwy. Zwiedzanie- Kościół Św. Leopolda Mandica z grobem Świętego, słynny plac miejski Prato della Valle. Bazylika Świętego Antoniego-grób, kaplica polska, kaplica relikwii. W trakcie pobytu Msza Święta. Przejazd do Republiki San Marino. Zwiedzanie jednego z najmniejszych państw w Europie. Przejazd w  okolice Rimini. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3
Śniadanie, przejazd do Asyżu. Bazylika Św. Klary , spacer przez centrum historyczne, Bazylika Św. Franciszka. Następnie przejazd do dolnej części miasta i zwiedzanie Bazyliki Matki Bożej Anielskiej oraz miejsc związanych z życiem i śmiercią Św. Franciszka. Przejazd do Casci. Zwiedzanie Sanktuarium z grobem Św. Rity. Przejazd w okolice Rzymu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 4
Wczesne śniadanie. Przejazd na Watykan. Msza Święta w Bazylice Św. Piotra i czas na modlitwę przy grobie Św. Jana Pawła II. Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra, Plac Św. Piotra , czas wolny na zakup pamiątek. Następnie zwiedzanie „Wiecznego Miasta” Bazylika Św. Pawła za Murami, Sanktuarium 3 fontann ( miejsce śmierci Św. Pawła), Bazylika Św. Jana na Lateranie, Św. Schody, Bazylika Św. Krzyża w Jerozolimie z relikwiami męki Chrystusa, Bazylika Santa Maria Magiorre, Kościół Santa Maria in Cosmedin- „Usta Prawdy” Spacer po starożytnym centrum. Zobaczymy Plac Wenecki, Kapitol, Forum Romanum z tarasu widokowego, Koloseum (z zewnątrz). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 5
Śniadanie, pakowanie bagaży i przejazd na Watykan. Udział w uroczystościach Niedzieli Palmowej na Placu Św. Piotra. Następnie spacer przez Piazza Navona-Pantheon-Schody Hiszpańskie- Fontanna di Trevi- kościółek San Salvatore in Lauro w którym znajdują się relikwie dwóch wielkich Świętych -Jana Pawła II i Ojca Pio. Na zakończenie pobytu kolacja i wyjazd w drogę powrotną.
Dzień 6
Zakończenie pielgrzymki w godzinach popołudniowych

 # grupa potwierdzona przy minimum 30 osobach
# połączenia antenowe realizowane przy minimum 6 osobach

Cena zawiera:

  • 4 noclegi HT*** (pokoje 2,3 -osobowe z łazienkami),
  • śniadania , obiadokolacje wg programu,
  • transport autokarem (video, WC, barek, klimatyzacja)
  • ubezpieczenie (NW, KL) ,
  • opieka pilota-przewodnika,
  • opłaty na TFG i TFP

Cena nie zawiera:

Opłat wjazdowych do miast, parkingów, taks klimatycznych, systemów audio guide, słuchawek Watykan, wstępu do Bazyliki Św. Franciszka oraz innych świadczeń realizacji programu.   

50,00 € -obowiązkowo płatne u pilota.

+48 518 767 108 /24h/ kontakt@pielgrzymkowo.pl