Biuro organizacji pielgrzymek

Pielgrzymka do Medjugorie 7 dni - 25.07-31.07.2022

Koszt: 900 PLN + 170 €
Termin25.07- 31.07.2022, 7 dni
Wyżywienie6x Śniadanie, 6x Obiadokolacja
Zakwaterowanie6 noclegów w hotelach w pokojach 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym

Opis

Dzień 1
Wyjazd z Nowego Sącza godz. 04,00 (z innych miejscowości według rozkładu jazdy) przejazd przez Słowację, Węgry do Chorwacji. Nawiedzenie najważniejszego dla Chorwatów Sanktuarium Maryjnego Marija Bistrica. Czas na zapoznanie się z sanktuarium oraz modlitwę. Msza Święta. Przejazd do hotelu zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2
Śniadanie, przejazd i spacer po słynnych Parku Narodowym Jeziora Pitwickie.
Następnie przejazd do Vepric i nawiedzanie Sanktuarium zwanego „Chorwackim Lourdes”. Msza Święta. Przejazd na terytorium Bośni i Hercegowiny do Medjugorie. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie Medjugorje: Kościół Św. Jakuba, Góra Objawień, Góra Kriżowac. Msza Święta. Możliwość uczestnictwa w nabożeństwach religijnych. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Msza Święta. Przejazd na terytorium Chorwacji do Dubrownika zwanego „Perłą Adriatyku”. To przepięknie położone miasto, o wspaniałym klimacie, pełne zabytków i niezwykłych uliczek. Podczas spaceru po mieście, otoczonym potężnymi murami obronnymi, poznamy jego historię, a także zobaczymy m.in. klasztor franciszkanów z przełomu XIV i XV wieku, katedrę oraz Muzeum Apteki. Następnie przejazd nad wybrzeże Adriatyku i czas wolny na plażowanie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5
Śniadanie, przejazd do Mostaru. Zwiedzanie miasta – słynny most Architekta Sinnana, dzielnica turecka. Przejazd do Blagaja. Zwiedzania słynnego tureckiego Domu Derwiszów oraz przepięknego wywierzyska rzeki Buna. Przejazd i zwiedzanie Wodospadów Kocusa. Następnie powrót do hotelu. Czas wolny w Medjugorie. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd malowniczą doliną rzeki Neretwy do Sarajewa – zwiedzanie: Katedra Najświętszego Serca Jezusowego (Msza Święta), Biblioteka Vecnica, Meczet Gazi Hursey Bey, Bazar, Most Gawriło Principa.
Czas wolny na zakup pamiątek. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w drogę powrotną., powrót do Nowego Sącza w godzinach późno nocnych.

Termin: 

Cena: 900 PLN + 170 €

Świadczenia

Cena zawiera:

  • Przejazd autokarem (WC, Klimatyzacja, DVD, Caffe- Bar),

  • 6 noclegów w hotelach w pokojach 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,

  • Wyżywienie wg. programu: 6x Śniadanie, 6x Obiadokolacja,

  • Opiekę pilota- przewodnika,

  • opiekuna duchowego i Msze Święte

  • Ubezpieczenie KL,NNW

Cena nie zawiera:

  • Dopłaty do pokoju 1- osobowego,

  • Napoi do obiadokolacji,

  • Przewodników lokalnych, Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, Opłaty wjazdowe do miast, Opłat parkingowych oraz drogowych, użyczenia systemów Tour Guide, Taks klimatycznych -+40 € (płatne obowiązkowo w autokarze u pilota)

  • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

+48 539 628 088 /24h/ kontakt@pielgrzymkowo.pl